Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Rozumím Pro správné fungování webu si zapněte javascript.

WGM CZECH OPEN 2019

Datum konání: 1. - 4. srpna (ProAm - 31. července)

Přihlašování je možné od 1. května 2019 na těchto webových stránkách.
Registrace na turnaj končí 27. 7. 2019

Online scoring turnaje: server.cgf.cz

Co napsali o turnaji WGM Beroun Czech Open?

Během čtyř let si turnaj WGM Beroun Czech Open stihl vybudovat na domácí golfové scéně pevné místo a stal se zajímavou zastávkou v programu nejlepších českých golfistů. Důvodů proč je hned několik – termín těsně před podnikem European Tour na Albatrossu, tradičně špičkově připravené hřiště v Berouně, kvalitní organizace, slušná zahraniční konkurence, cut po dvou kolech čtyřkolového podniku a samozřejmě i zajímavé prize money.

Čtvrtý ročník přinesl v pořadí čtvrtého vítěze, řadu zajímavých a rekordních výsledků, premiérové eso a další okamžiky, které před, během i po dohrání turnaje zaznamenala golfová i negolfová média. Záznam z turnaje vysílala Česká televize i Golf Channel. A o pozornost si turnaj řekl i v dalších médiích, především těch golfových.

„Jako generálku na European Tour na Albatrossu si vyzkouší česká špička doplněná o zajímavá jména ze zahraničí i z domácí amatérské sféry turnaj WGM Beroun Czech Open 2017 ve dnech 24. - 27. 8. Turnaj s dotací 600 tisíc korun přiláká na hřiště Beroun Golf Club kompletní českou špičku. Ve startovní listině nechybějí tři předchozí šampioni Martin Příhoda (2014), Filip Mrůzek (2015) a obhájce titulu Ondřej Lieser,“ uvedl pod titulkem Česká špička se sjede do Berouna na turnaj WGM webový portál televize Golf Channel.

„Petr Nič nejlépe rozehrál úvodní kolo 4. Ročníku turnaje WGM Beroun Czech Open s dotací 600 000 korun. Český profesionál zahrál 66 ran, šest ran pod par, a vede o dvě rány před nečekaným trojlístkem pronásledovatelů – amatéry Filipem Rážou a Slovincem Marken Trnovcem a Jakubem Pokorným, který mezi profesionály hraje premiérovou sezonu. „Beru to jako dobrý signál. Vidím, že jsem schopný hrát dobrý golf, ale je to teprve začátek,“ konstatoval Petr Nič,“ napsal GolfDigest po prvním kole pod titulkem V Berouně vede Nič, zářili i amatéři včetně 15letého Ráži.

„Tak to bylo kolo! Bez nadsázky životní! Filip Mrůzek zahrál v pátek na WGM Beroun Czech Open za 63 ran (-9) a vytvořil nejen nový rekord berounského hřiště, ale zahrál si své nejnižší skóre v profesionální kariéře a posunul se s celkovým skóre -10 do čela turnaje. „Co na to říct? Byl to opravdu golf bez chyby a využil jsem to,“ neskrýval spokojenost vítěz turnaje z roku 2015,“ referoval po 3. kole v článku s titulkem Rekord osobní i hřiště a Mrůzek v Berouně vede. Padlo i eso webový portál GolfExtra.cz.

„Ze dna na vrchol, i tak by se dala popsat cesta Petra Niče za vítězstvím na 4. ročníku turnaje WGM Beroun Czech Open. Pětatřicetiletý český profesionál v Berouně vyhrál s rekordním skóre -18 o dvě rány před Filipem Mrůzkem, který ve finálové rundě mocně dotahoval. Před čtyřmi roky udělal Petr Nič chybu, která mu zásadně změnila golfovou kariéru i život. Nepodstoupil dopingový test a následoval tvrdý trest – stop na dva roky. „Bylo to těžké období, přemýšlel jsem, jestli vůbec v golfu pokračovat," přiznal Nič,“ napsal webový portál Golfinfo.cz po finálovém kole s titulkem Čtvrtý ročník, čtvrtý vítěz. V Berouně triumfoval Nič.

„Emotivní vítězství Petra Niče, drtivý, ale neúspěšný finiš Filipa Mrůzka, premiérový hole-in-one, rekord hřiště i několik osobních nejlepších výsledků, obdivuhodný i nadějný výkon 15letého amatéra Filipa Ráži a čtyři dny zajímavého golfu, to vše nabídl 4. ročník turnaje WGM Beroun Czech Open,“ okomentoval 4. ročník turnaje Berounský deník v článku s titulkem WGM Beroun Czech Open 2017 plný rekordních zápisů.

Kontakt

World golf marketing a.s.
V luhu 754/18, Praha 4

Vojtěšek Leoš
leos.vojtesek@wogoma.cz

IČ: 014 55 818
DIČ: CZ 014 55 818