Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Rozumím Pro správné fungování webu si zapněte javascript.

WGM CZECH OPEN 2019

Datum konání: 1. - 4. srpna (ProAm - 31. července)

Přihlašování je možné od 1. května 2019 na těchto webových stránkách.
Registrace na turnaj končí 27. 7. 2019

Online scoring turnaje: server.cgf.cz

Pavel Suchánek o turnaji WGM Czech Open 2017:

Ročník 2017 s řadou „nej“ i rekordy

Jaký byl čtvrtý ročník WGM Beroun Czech Open? To záleží na úhlu pohledu, ale ať se dívám, jak se dívám, turnaj s pořadovým číslem čtyři nabídl čtyři dny plné zajímavého golfu, navíc ozdobených hned několika rekordními zápisy. Padl rekord hřiště, premiérové eso, vítěz dohrál s nejnižším skóre v dosavadní historii turnaje. Ale tím nejzásadnějším byla přátelská atmosféra. Z mého pohledu zatím nejlepší v dosud odehraných čtyřech ročnících.

Ale těch „nej“ můžeme vystopovat ve vydání turnaje s datem 2017 ještě mnohem víc. Nejlepší počasí, takže jsme vlastně vůbec nelitovali toho, že jsme museli kvůli kolizi s Czech Masters posunout náš turnaj o týden dopředu. Nejlepší výsledky ze všech odehraných ročníků, pod čímž je nejspíš – vedle kvality hráčů – i podpis počasí, ideálních podmínek a perfektně připraveného hřiště.

Nějakou zásadní pihu na kráse čtvrtý ročník neměl, ale protože jsem vždycky nespokojený, pokaždé najdu věci, které se dají vylepšit, posunout na vyšší úroveň. Proto chceme ještě zapracovat na lepší informovanosti hráčů i veřejnosti, aby měli větší přehled o výsledcích a dění na hřišti.

A když už mluvíme o budoucnosti, z předchozích řádků vyplývá, že vlastně jen pár dní po skončení čtvrtého dílu našeho turnaje jsme začali „psát“ první řádky pátého pokračování. Pochyby si žádné nepřipouštíme, protože pořád platí to, že chceme být nejen renomovaným, ale také nejstabilnějším turnajem v Česku.

První tři ročníky jsme drželi termín „první týden v září“. Po zkušenostech z loňska musíme konstatovat, že zachováme model 2017 a zůstaneme v týdnu před Czech Masters. Stabilní počasí, možnost rozehrání českých hráčů před Czech Masters. Proto je termín turnaje 15. – 18. 8. 2018. Nemůžeme se sice srovnávat s turnajem evropské série na Albatrossu, ale nic neměníme na tom, že chceme být největším a nejlepším turnajem pro české hráče.

Samozřejmě se nebráníme startu zahraničních hráčů, i loni jich bylo ve startovní listině na dvě desítky, ale prioritně jsme turnajem pro české hráče. Chceme dál dělat turnaj, za který se nebudeme stydět. Ročník 2017 byl v mnoha směrech rekordní. Laťka je nastavená slušně, a tak mají chlapci už letos v srpnu a do budoucna co dělat.

Pavel Suchánek
Promotér turnaje a majitel společnosti WGM

Kontakt

World golf marketing a.s.
V luhu 754/18, Praha 4

Vojtěšek Leoš
leos.vojtesek@wogoma.cz

IČ: 014 55 818
DIČ: CZ 014 55 818